7 stycznia 2022 roku – PARTNER-KREDYTOWY.PL

27 maja 2022 roku wejdzie w życie program MIESZKANIE BEZ WKŁADU WŁASNEGO, będący kontynuacją programów „MIESZKANIE DLA MŁODYCH” I „RODZINA NA SWOIM”.

Nowe rozwiązanie kierowane jest do osób (singli, par, małżeństw), które posiadają zdolność do zaciągnięcia kredytu mieszkaniowego ale nie mają wkładu własnego. Program pozwoli uzyskać kredyt  w wysokości 100% wartości nieruchomości, pod warunkiem posiadania zdolności kredytowej. Brakujący wkład własny objęty będzie gwarancją stanowiącą nie mniej niż 10% i nie więcej niż 20% (lecz nie więcej niż 100.00 zł). Gwarancja tym samym zastępować będzie wymóg wniesienia wkładu własnego. Choć program nazywa się MIESZKANIE BEZ WKŁADU WŁASNEGO to pozwoli na uzyskanie kredytu mieszkaniowego również na zakup działki budowlanej i budowę domu jednorodzinnego.

Rozwiązanie przeznaczone będzie dla osób, które nie posiadają jeszcze mieszkania (chyba, że w skład gospodarstwa domowego wchodzi dwoje lub więcej dzieci – w takim przypadku kredytobiorcy mogą posiadać jedno inne mieszkanie lub dom jednak nie większy niż 50m2 – gdy dzieci jest dwoje, 75m2 – gdy dzieci jest troje, 90 m2 gdy dzieci jest czworo.

Z tytułu udzielenia gwarancji BGK (Bank Gospodarstwa Krajowego) pobierze od kredytobiorcy jednorazową opłatę prowizyjną w wysokości 1% objętej tą gwarancją części gwarantowanego kredytu mieszkaniowego.

Program ograniczony będzie ceną za m.kw. mieszkania / domu i nie będzie mógł przekraczać kwoty stanowiącej iloczyn średniego wskaźnika przeliczeniowego kosztu odtworzenia 1 m2 powierzchni użytkowej budynków mieszkalnych oraz współczynnika 1,3 – w przypadku mieszkań / domów nabywanych na rynku pierwotnym oraz współczynnika 1,2 – w przypadku rynku wtórnego. Bazując na ostatnim obwieszczeniu Wojewody Mazowieckiego z dnia 23.09.2021 ceny te mogłyby się kształtować na Mazowszu i w Warszawie następująco:

rynek wtórny rynek pierwotny
Woj. Mazowieckie           5 231.27 zł                  5 667.21 zł
Warszawa           9 011.09 zł                  9 762.01 zł

 

Obwieszczenie dotyczy okresu od 1.10.2021 do 31.03.2022, wiec przed wejściem w życie ustawy należy się spodziewać kolejnego.

Program MIESZKANIE BEZ WKŁADU WŁASNEGO przewiduje tzw. Spłatę rodzinną, która połączona jest z gwarantowanym kredytem mieszkaniowym i przysługiwać będzie w formie nadpłaty kredytu (częściowej spłaty) jeśli w czasie spłaty kredytu dojdzie do powiększenia gospodarstwa domowego o drugie albo kolejne dziecko (20 tys. zł w przypadku drugiego i 60 tys. zł w przypadku trzeciego i kolejnego). W dniu tzw. spłaty rodzinnej nie będzie można być właścicielem innego mieszkania niż zakupione z wykorzystaniem gwarantowanego kredytu.

Wniosek o udzielenie gwarantowanego kredytu mieszkaniowego będzie można złożyć wraz z wnioskiem kredytowym w bankach, które zawrą odpowiednią umowę z BGK (Bankiem Gospodarstwa Krajowego). Na naszej stronie pojawią się informacje, które banki przystąpiły do programu.

Wniosek o kredyt mieszkaniowy w ramach programu MIESZKANIE BEZ WKŁADU WŁASNEGO, będzie można złożyć również u PARTNER-BIZNESOWY.PL (który jest oficjalnym partnerem – EXPANDER ADVISORS – lidera pośrednictwa finansowego w Polsce).

Zapraszamy do współpracy:

☎️ 694-493-955

✉️ biuro@partner-kredytowy.pl

 

oficjalny partner:

31 grudnia 2021 – PARTNER-KREDYTOWY.PL

30 grudnia 2021 – PARTNER-KREDYTOWY.PL

Tak, stało się. Zmieniamy barwy ‼ Po wielu przemyśleniach dołączamy do lidera w branży pośrednictwa finansowego w Polsce – EXPANDER ADVISORS 💪🥇Więcej informacji już wkrótce 👋

 

 

22 grudnia 2021 – PARTNER-KREDYTOWY.PL

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia PARTNER-KREDYTOWY.PL życzy Państwu zdrowia, bezpiecznej drogi do rodzinnych domów, wspaniałej atmosfery i chwili spokoju wśród bliskich w tym wyjątkowym czasie.

 

9 marca 2021 – PARTNER-KREDYTOWY.PL

Od 9 marca 2021r Santander Bank udostępnia w kredytach hipotecznych LTV do 90% oraz min. udziału środków własnych 10% również dla klientów zewnętrznych, gdy zabezpieczeniem kredytu jest lokal mieszkalny lub dom jednorodzinny:

✅ na rynku wtórnym lub pierwotnym (z wyłączeniem domów w budowie systemem gospodarczym),
✅ położony w granicach administracyjnych miast wojewódzkich oraz powiatów przyległych do tych miast (zgodnie z listą miast i powiatów)

Jeśli chcesz sprawdzić zdolność kredytową i dowiedzieć się czy lokalizacja nieruchomości znajduje się na liście Santander Bank, zadzwoń !!! 6 94 49 39 55

 

8 marca 2021 – PARTNER-KREDYTOWY.PL

🔥UWAGA🔥 SPECJALNIE NA DZIEŃ KOBIET 💋👄 RUSZAMY ZE SPECJALNĄ PROMOCJĄ 🎁 – DO ODWOŁANIA ‼️

jeśli potrzebujesz kredytu hipotecznego i złożysz u NAS wniosek:
✅ operat szacunkowy otrzymasz od nas bezpłatnie ‼
✅ po podpisaniu umowy kredytowej i uruchomieniu kredytu otrzymasz  🎁🎁🎁BON🎁🎁🎁 w wysokości 💥⚡️od 500 zł do 1000 zł💥⚡️ (w zależności od kwoty kredytu – do 500.000 zł – 500zł, a za każde następne 100.000 zł kredytu kolejne 100 zł) na zabiegi kosmetyczne w jednym z warszawskich salonów ‼
pamiętaj:

✅ jestem ekspertem OPEN FINANCE, co jest gwarancją aktualności oferty, kalkulatorów, promocji, wniosków i bezpieczeństwa danych,

✅ wniosek możesz złożyć w jednej z trzech lokalizacji: na BEMOWIE, na BRÓDNIE lub na Saskiej Kępie a jeśli żadna Ci nie pasuje możemy go podpisać u Ciebie

✅ jeśli budujesz dom (remontujesz mieszkanie itp) pomogę Ci również przygotować kosztorys

 
Zapraszam do współpracy.
☎694-493-955
📧biuro@partner-biznesowy.pl
📧biuro@partner-kredytowy.pl